אילוף כלבים בצפון מאלף מכל הלב

אילוף כלבים בצפון

אילוף כלבים בצפון מאלף מכל הלב – בכל הנוגע לאילוף כלבים, חשוב להבין ולהפנים שלא מדובר אך ברק באילוף כלבים, אלא שמדובר ביצירת דרך תקשורת שלמה וחדשה בין הכלב לבין הבעלים שלו, ואיש מקצוע כמו מאלף כלבים בצפון ידע כיצד להנגיש לכם את ערוץ התקשורת הזה.

אילוף כלבים יכול להועיל לכם ולכלב האהוב שלכם במגוון התמודדויות במהלך החיים והשגרה, ביניהם דחיית סיפוקים, סבלנות, קשב אחד לשני, זהירות מטריגרים או סיכונים שצצים בסביבה בייחוד מחוץ לבית, להיות ממושמע לסימנים בסיסיים ופעולות כמו שב, להביא, לשכב, לבוא, לא לזוז. אמנם לעיתים כל אלו נראים לנו פקודות פשוטות אך עם זאת יש להבין כי עצם הידיעה של בעל החיים את כל אלו, ועצם זה שהוא עבר אילוף כלבים שנתן לו את הכלים כיצד להיות יותר קשוב לסביבה ולבעלים שלו, יגרום לכלב ולבעליו לחיות חיים רגועים יותר, באהבה ובהרמוניה.

המטרה העיקרית של אילוף כלבים היא לבנות נאמנות דרך תקשורת קשובה ולא דרך כוחניות והטמעת פחד, כאשר זה דווקא עלול להוביל לתוצאות ההפוכות. נסו להזדהות ולהבין שאם מעניקים חיים מלאים בפקודות, ענישה, הפחדה, כפייה ואף כאב, התוצאה עלולה להיות גרועה במיוחד, לא משנה לאיזה יצור חי.

אילוף כלבים בצפון

לא משנה באלו סוגי כלבים מדובר הרי שכלבים לא מבינים ביום היוולדם מהי התנהגות רצויה עבור הסביבה שלהם, בדיוק כמו תינוקות של בני אדם. כשאנחנו נולדים לעולם, שהרי הכל חדש לנו, אנחנו עדיין לא מבדילים בין טוב לרע, מה מותר ומה אסור, ולכן בדיוק כמו שהורים צריכים לגדל, לחנך וללמד את ילדיהם מגיל קטן כיצד להתנהג ולהעניק להם את הכלים להתמודדויות רבות התנהגותיות ורגשיות.

כך בדיוק גם כלבים. הם לא נולדים באופן טבעי עם ההבנה של התנהגות מקובלת או לא ועלינו בתור בעלי אותו כלב מבוית, להעניק לו את הכלים הללו. פסיכולוגית, אם נשתמש בכוח פיזי, הפחדה והרתעה, כך ילמד הכלב שעליו להתנהג ותהליך האילוף או החיים עימו בכלל עלולים להיות מתסכלים ובלתי נעימים לכל הצדדים, ולכן עלינו לחשוב על אילוף כלבים באופן חיובי ככל הניתן, כדי להעניק לכלב את הרצון והמוטיבציה, שכן מטבעו הוא יצור מרצה. כשהאילוף הוא בגישה חיובית ולא מפחידה וכוחנית, הכלב מחפש לראות ממה אנחנו שבעי רצון ומה מוצא חן בעינינו, הוא מחפש את הטוב וזה מוטמע בו יותר ויותר עם הזמן.

כמו כן, כדאי לדעת שחלק גדול מאילוף כלבים הוא גם שימוש בחטיפי אילוף לכלבים ועל זאת בהחלט ימליץ כל מאלף כלבים בצפון או ברחבי הארץ בכלל.

מאמרים נוספים:

 

מאלף כלבים מכל הלב

חטיפי אילוף לכלבים

מאלף כלבים בצפון מקצועי ימליץ על חטיפי אילוף לכלבים מהסיבה הפשוטה שלא רק שזה טעים לכלבים המתוקים והשובבים, זה גם מעניק להם תמריץ חיוב וכיפי לרצות להיות ממושמע וקשוב לצרכי הבעלים ולרצות אותו. אילוף כלבים בעזרת חטיפי אילוף לכלבים יהווה כלי ליצירת התניה חיובית אצל כלב בזמן שבעליו מסמן לו ומבקש ממנו לבצע פעולה כלשהי.

משמעות הדבר היא שאין כפייה כוחנית על הכלב לבצע פקודה ללא התחשבות בצרכים והרצונות שלו, אלא שההתניה של החטיף גורמת לאילוף כלבים להיות קל ונעים לשני הצדדים והכלב מבצע את הבקשות מרצונו, בשמחה וגם ציפייה לקבלת החטיף הטעים.

לא רק שאילוף לכלבים שכולל חטיפים יתרום לתקשורת בין הכלב לבעליו, אלא שזה גם מעניק את הכלים להתמודדויות שונות על ידי התניה חיובית, כמו גם שיפור התנהגויות עם טריגרים מחוץ לבית, וחיזוק שיטת האילוף של מאלף כלבים בצפון.

אף פעם לא מאוחר להתחיל

בניגוד למה שרבים חושבים, אילוף כלבים ניתן להקנות בכל גיל של הכלב, בייחוד אם מדובר בכלב מבוגר שזה עתה אימצתם. לעיתים, כלבים כאלו שהיו במקלט עלולים להיות קצת טראומתיים עקב עבר לא פשוט, וברגע ההבנה שאתם מעניקים להם בית חם, האילוף יעשה איתם פלאים ותקבלו כלב חדש, מכל בחינה.

מודעות ממומנות
צור קשר