פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים – למסור את הכלבים לתקופה מסוימת זה בהחלט דבר לא נעים אולם במקרים מסוימים אין לנו ברירה אלא להשאיר את הכלב בפנסיון.

פנסיון הוא מעין בית מלון/בית הארחה לכלבים שמקבלים שם תשומת לב, מזון ומים, חברה של כלבים אחרים וטיפולים שונים. יש מגוון סוגים של פנסיון לכלבים. יש מתחמים המספקים הארחה לזמן קצרים, אחרים לטווח ארוך, יש שעושים שימוש באלמנטים של חינוך שיהיה לכם קצת קשה להתמודד אתם, יש כאלה שמחייבים קיצור הציפורניים של הכלבים למשל, יש שמחזיקים בכלובים קטנים ואחרים במתחמים גדולים יותר.

כמו כן גם הכלב שלכם יכול לקבל את זה בצורה אחרת. חלק מהכלבים מסתדרים עם כלבים אחרים בעוד כלבים מסוימים מעדיפים פרטיות. הפנסיון בית לכל דבר, ללא כלובים והוא מוגבל בכמות הכלבים שהוא מחזיק בו זמנית ומקבל רק כלבים שמסתדרים אחד עם השני ולא תוקפניים, כך כולם חיים יחד בהרמוניה עד שהבעלים חוזר ולוקח את הכלב.

מתי נצטרך פנסיון לכלבים?

פנסיון לכלבים הוא משהו שאתם עשויים להצטרך מפעם לפעם אם אתם מגדלים כלבים. הרי שהכלב זקוק לא רק לקורת גג אלא לאוכל ומים טריים במהלך היום, זקוק שיוציאו אותו לצרכים, זקוק לתשומת לב ואהבה (במיוחד אם הבעלים משאיר אותו בפנסיון והוא צריך למשך כמה ימים או יותר להיות בסביבה שחדשה לו – זה עשוי להיות טראומטי מעט עבורו בהתחלה).

על כן אי אפשר להשאיר את הכלב להסתדר בעצמו. נניח שאתם רוצים לטוס לחו"ל לחופשה של כמה ימים או יותר ואין לכם מישהו במשפחה שיכול להשגיח על הכלב עד שתחזרו – סביר להניח שהפתרון היחיד שלכם יהיה פנסיון. אז נכון שהכלב לא רגיל לסביבה החדשה, לכלבים האחרים במקום ולאנשים שישמרו עליו בביתו הזמני החדש אולם איזו ברירה יש לכם? ברור שלהשאירו לבד זו לא אופציה. גם לא באופן חלקי.

פרסום ממומן: מספרת כלביםאילוף כלבים בצפון מאלף מכל הלב

מה היתרונות של פנסיון לכלבים?

  • השגחה סביב השעון – בין אם מדובר בבית פרטי שהפכו לפנסיון ובין אם מדובר בבית הארחה מסודר תמיד תהיה השגחה על הכלבים במקום. לא רק הכלב שלכם שם והבעלים של הכלבים שמשאירים אותם בפנסיון בהחלט מצפים שתהיה השגחה. לא רק עבור היחסים עם הכלבים האחרים אלא להיות ערניים למצב של דיכאון, התנהגות לא רצויה של הכלב או חס וחלילה בעיה רפואית המצריכה טיפול מידי. 
  • טיפול רפואי במידת הצורך – כל הפנסיונים לכלבים מקושר לכמה וטרינרים באזור ובעל הטלפונים הנדרשים והיכולת להעבירם לטיפול רפואי מהיר במידת הצורך או הזמנת הווטרינר אל הפנסיון במקרי חירום שונים. כמו כן אדם המטפל בכלבים לפרנסתו כבר שנים סביר שצבר מספיק ניסיון וידע לטיפול ראשוני מהיר במידת הצורך.
  • אוכל ומים – כמובן יקבלו מזון ומים בכל יום בהתאם לכמויות הנדרשות שתסגרו אתם מראש ואפילו אפשר להתאים את סוג המזון שהם אוכלים לפי בקשתכם.
  • תשומת לב, חום ואהבה – אם תשאלו אותנו מה היתרונות של פנסיון לכלבים אנו נאמר לכם שהיתרון החשוב ביותר – ביחד עם כל השאר כמובן, הוא תשומת לב, חום ואהבה. כלב שנמצא בסביבה חדשה, בוודאי בלי בעליו, עשוי להיות מפוחד, חסר ביטחון או אפילו מדוכא ולכן רק תשומת לב, אהבה וזמן משחק יחד יכולים לעודד ואתו.
  • קורת גג  – המקום הזה שיגן על הכלב מפני השמש החמה או הגשם, מפני הכביש, שלא נדע מפני תאונות ובני האדם

איך בוחרים פנסיון מתאים?

לשאלה איך לבחור פנסיון מתאים לכלבכם נענה בפשטות: אתם קודם כל רוצים לראות עם מי יש לכם עסק. אתם הולכים להפקיד את הכלבים שלכם בידי אותו אדם ואתם רוצים לוודא שמדובר באדם בוגר, אחראי, שיש עליו המלצות טובות. כדאי לקרוא המלצות באינטרנט, בדף הפייסבוק שלו, באתר האינטרנט ועוד. בדיוק כמו עם בייביסיטר חדש לילד – תרצו לבדוק את הזמינות שלו, כיצד הוא מטפל בכלבים, לראות את הכלבים במקום איך הם נראים, מה מצבם וכו'. 

פנסיון מומלץ יהיה כזה שמהפגישה הראשונה תרגישו טוב עם בעלי הפנסיון, במקום עצמו שבטח תרצו לבקר בו לפני שאתם מביאים לשם את הכלב שלכם.

מודעה
צור קשר
פוסטים אחרונים